Kaymakam Okumuş,”İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın”

Kaymakam Fatih Okumuş, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için dur durak bilmeden köy köy, ev ev yaşlı ve kimsesizleri ziyaret ederek kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyor.
Bu haber 2018-04-12 15:26:40 eklenmiş ve 148 kez görüntülenmiştir.

 

İlçemize geldiği günden bu yana, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerine giden yerinde inceleme yapan Kaymakam Fatih Okumuş, muhtaç vatandaşları, engellileri, yaşlıları, dul, yetim, öksüz, gazi, şehit aileleri ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade edip, girilmedik ev, ulaşılmadık insan bırakmamak düsturuyla çalıştıklarını dile getirdi.

Kaymakam Fatih Okumuş, Elmasırtı, Eşmetaş, Bozkanat, Düzağaç, Asmakaya, Tarhan, Yenibaşak, Sükyan, Mutluca, Hazarşah, Oymapınar, Gelintepe, Yenidal, Yiğitharman, Demirkapı, Murat, Dilektepe, Göksu, Elbaşı, Yenidal, Murat Köyleri ile Arakonak Beldesi ve Aşağı Otluca, Karyağdı, Oluklu, Aksakal, Halidan-Tanzut, Yukarı Köprübaşı, Azad, Yukarı Çeşmeli, Yayladüzü, Aşağı Cemalan, Alak Mezralarında vatandaşlarımızla bir araya gelerek daima devletin vatandaşımızın yanında olduğunu belirtti. Bu köyler ve bağlı mezralarda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla belirlenen ailelere ziyaretler gerçekleştiren Kaymakam Okumuş, vatandaşlarla hasbi-hal ederek, devletin şefkat elini hiçbir zaman vatandaşın üzerinden eksik etmeyeceklerini ifade etti.

Köylerde yapılan çalışmaları da yakından takip eden Kaymakam Okumuş, yapılan çalışmalar hakkında muhtarlardan bilgi aldı. Ziyaretler sırasında vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Okumuş, sorunların hep beraber imkanlar dâhilinde Devlet-Vatandaş işbirliği ile çözüleceğini ve yapılan hizmetlerin takipçileri olduğunu belirtti.

ETİKETLER : solhan Kaymakam Okumuş ”İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın”
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SOLHAN haberleri
Köşe Yazarları
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Vefat & Baş sağlığı
  • Selahattin Çetinkaya

    04.02.2016 Tarihinde vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
  • Şükrü DOĞU

    01.02.2017 Tarihinde Solhan Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu'nun Amcası Şükrü Doğu Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet ailesine Başsağlığı dileriz.
  • Şefik HOCAOĞLU

    23.01.2016 Tarihinde vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
    
© Copyright 2013 solhanhaber.com. Tüm hakları saklıdır.