Bingöllü Atlet Türkiye Şampiyonu Oldu
Denizli ilinde yapılan Okul Sporları Yıldızlar Puanlı Atletizm Türkiye birinciliği yarışmalarında Bingöllü öğrenci Recep Kenber Türkiye şampiyonu oldu.
Bingöllü Atlet Türkiye Şampiyonu Oldu

Denizli de yapılan Okul Sporları Yıldızlar Puanlı Atletizm Türkiye birinciliği yarışmalarında 800 metre branşında İMKB Kaleönü ortaokulunda okuyan Başarılı sporcumuz Recep Kenber, Türkiye şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı.

Başarılı sporcumuz Recep Kenber ayrıca 2.00,92’lik derecesiyle Yıldızlar Olimpik barajı geçerek Olimpiyat için oluşturulacak altyapı sporcusu olmaya hak kazandı.

 

Arıkan, genç sporcuyu kutladı

Türkiye şampiyonu sporcumuz Recep Kenber, Antrenörleri Nihat Kaya, Murat Orman ve Atletizm İl Temsilcisi Osman Orman, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan’ı makamında ziyaret etti.

İl Müdürü Arıkan, Okul sporları Yıldızlar puanlı atletizm yarışmalarında Türkiye şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza atan başarılı sporcu Recep Kenber ve antrenörlerini kutlayarak başarılarının devamını diledi. Arıkan ayrıca yarışmalarda ve müsabakalarda vermiş oldukları desteklerden dolayı başta Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’e teşekkürlerini ve şükranlarını iletti.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-