Advert
Ayhan Işık, Ak Parti’den Aday Adayı Oldu
Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Ayhan Işık, Belediyenin asli görevi olan yatırımların yanında sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik alanda da sorumluluk üstlenerek Solhan’a hizmet için aday adaylık başvurusunda bulunduğunu belirtti.
Ayhan Işık, Ak Parti’den Aday Adayı Oldu

Solhan’da 25 yıldır çeşitli alanlarda ticaret ile uğraşan Ayhan Işık, Adalet ve Kalkınma Partisinden Solhan Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulundu. 

Ak Parti Solhan İlçe Teşkilatına Aday Adaylık başvurusunda bulunan Işık, yaptığı açıklamada Belediyenin asli görevi olan yatırımların yanında sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik alanda da sorumluluk üstlenerek Solhan’a hizmet için aday adaylık başvurusunda bulunduğunu belirtti.

Siyasetin hizmet için önemli araç olduğunu ve büyük bir sorumluluk olduğunu belirtip bu bilinç ile yola çıktığını aktaran Işık, “İlçemize hizmet etme için çıktığımız bu yolda hayırlı olanın şahsımıza ve ilçemize nasip olmasını diliyorum. Siyaset, hizmet için önemli bir araçtır. Çıktığımız yolun da sorumluluklarının ağır olduğunu biliyor ve ilçemiz için sorumluluk alarak hizmet yolunda mücadele edeceğimizi belirtmek isterim. Belediyenin, altyapı ve üstyapı gibi asli görevlerinin yanında bir de toplum için sosyokültürel ve sosyoekonomik sorumluluğunun olduğunu biliyor ve çalışmalarımızı bu minvalde yürütme gayretinde olacağız. Aday adaylık başvurusunda bulunan tüm arkadaşlarımız ve şahsım için sürecin başarılı geçmesini ve hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Kategori: SİYASET
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert