Advert
Bingöl Ticaret Odası Solhanlı Esnaflarla Buluşacak
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası, sektörde yaşanan sorunları dinlemek ve istişarelerde bulunmak için Solhanlı esnaflarla bir araya gelecek.
Bingöl Ticaret Odası Solhanlı Esnaflarla Buluşacak

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası, Solhanlı esnaflarını Fırat Kalkınma Ajansı, İşkur, Kosgeb, işgem ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile bir araya getirecek. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sebahattin İslamoğlu,” sektörde yaşanan sorunları dinlemek ve istişarelerde bulunmak için Solhanlı esnaflarla Fırat Kalkınma Ajansı, İşkur, Kosgeb, işgem ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile bir araya getireceğiz. Yürüteceğimiz program ile işletmelerde verimliliğinin arttırılması ve büyümenin sürdürülmesine katkı sunulması amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra ilgili kurumların hibe ve destek programları hakkında esnaflarımız bilgilendirilecektir.  Ayrıca esnaflarımızın sorunlarını, beklentilerini, görüş ve önerilerini, sıkıntılarını dinleyeceğiz.  12 Şubat Salı günü saat 14.00 de Solhan Kültür Merkezinde düzenleyeceğimiz etkinliğe tüm Solhanlı esnaflar davetlidir.”dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-