Muhammed Delibaş Yeniden Solhan Spor’da
AXA Sigorta Efeler Ligi temsilcimiz Solhan Spor, geçen sezon da kadrosunda yer verdiği Muhammed Delibaş ile yeni sezon için de anlaşma sağladı.
Muhammed Delibaş Yeniden Solhan Spor’da

Solhan Spor, Burak Hazırol’dan sonra ikinci iç transferini de gerçekleştirdi.

 

Bugüne kadar onuncu transferlerini tamamladıklarını söyleyen ve çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, “Efeler Ligi 2020-2021 sezonu hazırlıklarımız devam ediyor. Libero, pasör ve pasör çaprazı transferlerimizi tamamlamıştık. Diğer mevkiler için de transfer çalışmalarımız devam ediyor. Geçen sezon başarımıza katkı sunan ekibimizden Burak Hazırol’dan sonra smaçör Muhammed Delibaş ile de anlaşarak ikinci iç transferimizi gerçekleştirdik. Sporcularımız ve kulübümüz için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

Muhammed Delibaş Kimdir?

1999 İstanbul doğumlu olan 1.92 boyundaki smaçör Muhammed Delibaş, voleybola Beşiktaş altyapısında başladı. Küçük, yıldız ve gençler kategorisinde kırktan fazla kez milli formayı terletti. EYOF'a da katılan genç smaçör, 2019-20 sezonunda Solhan Spor'a transfer oldu. Solhan Spor, Muhammed Delibaş ile yeni sezonda da anlaşarak yola devam dedi.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-