Advert
Solhan Spor Belaruslu Pasör Çaprazı ile Devam Dedi
Efeler Liginde Mücadele Eden Bingöl Temsilcisi Solhan Spor Belaruslu Pasör Çaprazı Radzivon Miskevich ile anlaştığını duyurdu.
Solhan Spor Belaruslu Pasör Çaprazı ile Devam Dedi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 2021-22 voleybol sezonu AXA Sigorta Efeler Liginde mücadele eden Bingöl temsilcisi Solhan Spor,  transfer listesini açıklamaya devam ediyor.
Solhan spor kulübü Başantrenör Mehmet Şahin ile anlaştığını duyurduktan sonra, Fizyoterapist Berat Tekingündüz, İstatistik Antrenörü Okan Mert Gezer, Libero Burak Hazırol (Bate), Orta Oyuncu Uğur Kılınç, Orta oyuncu Koray Şahin ve libero Fatih Yörümez ile anlaştığını duyurmuştu.
Solhan Spor Kulübü yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi.

“RADZİVON MİSKEVİCH YENİDEN SOLHAN SPOR’UMUZDA
Voleybol kariyerine 2013-16 sezonlarında Belarus’un Stroitel Minsk voleybol takımında başlayan 1995 doğumlu 198 cm boyundaki pasör çaprazı Radzivon Miskevich, 2016-17 ile 2019-20 sezonlarında İtalya’nın Globo BP Frusinate Sora takımında oynadı. 2017- 2019 sezonlarında ise Rusya’nın Ural Ufa voleybol takımında mücadele etti. Belarus Milli takım oyuncusu olup 50 civarında müsabakada ülkesinin milli takımında forma terletti. 2020-2021 sezonuna Rusya’nın Gazprom-Ugra Surgut takımında başlayan ama sezonun sonlarına doğru yollarını ayıran Miskevich, 2020-21 Sezonunda Solhanspor’umuzda görev yaparak son haftalarda takımımıza ciddi katkıları olan başarılı pasör çaprazı ile 2021-22 sezonunda anlaşarak yolumuza devam edeceğiz. 
Kulübümüz ve Sporcumuz için hayırlı olmasını diliyoruz.”

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-