Advert
as

YEŞİLOVA AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ'NİN TEMELİ ATILDI

YEŞİLOVA AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ'NİN TEMELİ ATILDI

Solhan Yeşilova Mahallesinde yapılacak olan 112 Acil ile Aile Sağlığı Merkezi'nin (ASM) temeli atıldı.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü, 2022 yılında birçok yeni ASM'nin yapımına başladı. Bu yeni sağlık binalarından biri olan Solhan Yeşilova Mahallesi'nde 5 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu hizmet binasın da temeli atıldı. 

Konu hakkında açıklama yapan İl Sağlık Müdürlüğü, “İlimiz Solhan ilçesi Yeşilova Mahallesi 5 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi+112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu hizmet binamızın temeli atılarak yapımına başlanmıştır. İlimize, ilçemize hayırlı olsun” denildi.

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum