Advert
as

HÜDA PAR'DAN KONGREYE DAVET

HÜDA PAR'DAN KONGREYE DAVET

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya, 12 Kasım Pazar günü saat 14.00’te yapılacak il kongresine vatandaşları davet etti.

Kongre hazırlıkları ile ilgili açıklama yapan HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya, yapılacak İl kongresine vatandaşları davet etti.

Alpaya, “Nihayet geldiğimiz noktada 4. Olağan İl Kongremizi yapma hazırlıkları içerisindeyiz. Genel Başkan yardımcılarımız Hamdullah Tasalı ve Yunus Emiroğlu’nun katılımlarıyla, 12 Kasım Pazar günü saat 14.00’te Bingöl Belediyesi Konferans salonunda gerçekleştireceğimiz 4. Olağan kongremize tüm halkımız davetlidir.” dedi.

“HÜDA PAR olarak halka hizmetin Hakka hizmet olduğu anlayışıyla ‘Önce İnsan Öncelik Adalet’ dedik, yola çıktıklarını ifade eden Alpaya, “Bu anlayışla etnik kimlik, inanç, renk, coğrafya, ayırımı yapmaksızın adalet temelinde halkımıza hizmet etme gayreti içerisinde olduk. En büyük mükâfatın, Rabbimizin rızasını kazanmak olduğu inancıyla yolumuza devam ediyoruz. Rabbim ayaklarımızı hak üzere sabit, tüm hayırlı işlerimizde bizleri muvaffak kılsın, bizleri rızasına ulaştırsın inşallah” şeklinde konuştu.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum