Advert
as

ALPAYA: KENDİ ADAYLARIMIZLA SEÇİME GİRECEĞİZ

ALPAYA: KENDİ ADAYLARIMIZLA SEÇİME GİRECEĞİZ

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya, Bingöl'de yerel seçimlere girme konusunda açıklamalarda bulundu.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya, yerel seçimlerde Bingöl merkez ve ilçelerimizde kendi parti logo ve adaylarıyla seçime katılacaklarını belirtti.

Seçimler için aday adaylığı sürecinin de uzatıldığını ifade eden Alpaya, 20 Ocak’a kadar başvuruları alacaklarını ifade etti.

Kararın milletimiz ve memleketimiz için hayırlara vesile olmasını temenni eden Alpaya, “İnancımız odur ki halkımızın 'Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet' ile tanışma zamanı gelmiştir. Ayrıca Partimizin almış olduğu karar neticesinde aday adaylığı için başvuru süresini 20 Ocak 2024 tarihine kadar uzatma kararı aldık. 2024 yerel seçimlerinde partimiz listelerinden belediye başkan adayı, il genel meclisi ve belediye meclisi adayı olarak katılmak isteyen vatandaşlarımızın bu tarihe kadar başvuru yapabileceklerini ilan ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum