Advert
as

Solhan Kızılay Şubesi, Yeni Yerine Taşındı

Solhan Kızılay Şubesi, Yeni Yerine Taşındı

Daha önce Yeşilova Mahallesinde hizmet veren Kızılay Solhan Şubesi, Yatılı Bölge Okulundaki yeni hizmet binasına taşındı.

 

 

 

Taşındıkları yeni hizmet binasında daha iyi hizmet vereceklerini söyleyen Kızılay Solhan Şube Başkanı Eşref Canlı,”Daha önce daracık yerde hizmet vermeye çalışıyorduk. Yeni hizmet binamız geniş ve ferah bir alana sahiptir. Bu konuda yardımlarını esirgemeyenlere teşekkür ediyorum. Solhan’da çok şeyler yapmak için yola çıktık. Kızılay denince akla deprem,  yangın,  sel gibi felaketler geliyor. Allah kimseyi mağdur ve muhtaç etmesin. Kızılay Şubemiz,  bu zamana kadar elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıştır. Bundan sonraki süreçte daha aktif çalışmalarımız olacaktır. Tekrar emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum