Advert
as • MERT: "BU YARIŞIN SONUNDA BİNGÖL KAZANACAK"

  Tüm siyasi partilerin milletvekilli aday adaylarına çağrıda bulunan Deva Partisi Genel Merkez Seçim İşleri Dış İlişkiler Temsilcisi aynı zaman Deva Partisi Bingöl Milletvekili Aday Adayı Fesih Zeki Mert, "Bingöl ortak sevdamız. AK Partili, CHP’li, DEVA Partili, Demokrat Partili, HÜDA PAR'lı,HDP’li, Gelecek Partili, MHP’li, Saadet Partili ve İyi Partili, hizmet yarışı içerisinde yarıştığımız değerli hemşehrilerim. Ne mutlu bize ki bir çok aday çıkıp milletvekilliği gibi bu kutlu göreve talip oldu. Umuyorum ki bu yarışın sonunda Bingöl kazanacak." dedi.

 • METİN KESKİN MHP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

  MHP Bingöl Milletvekili Aday Adayı Metin Keskin, istihdama yönelik yatırımların yapılmasına ihtiyaç duyulduğunu belirterek, "Bingöl'den on binlerce gencimiz yurtdışına gitti ve büyük bir çoğunluğunun temelinde de ekonomik gerekçeler yatıyor. Oluşturulacak istihdam alanlarıyla gençlerin memleketlerinde kalmasını sağlamanın bir öncelik meselesi olduğunu da vurgulamak istiyorum."

 • BAYAR: 'BİNGÖL YENİ BİR ZAFER YAZMAYA HAZIRDIR'

  AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Ferhat Bayar: '14 Mayıs hem ulusal hem de uluslararası düzeyde büyük atılımların ilk kıvılcımıdır. 14 Mayıs zaferinden sonra bu değerli vizyonla kazanan hem ülkemiz hem de aziz milletimiz olacaktır' dedi.

 • SÜNGÜ, TEKNOLOJİ GELİŞİM HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

  Dijital çağın gerekliğine uygun yatırımların da yapılması, gelecek adına önemli olduğunu belirten AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Yakup Süngü; “Bu yenilikleri yakalamak, geride kalmamak daha iyi hizmet verebilmek için vizyon projelerimizle hazırız” dedi.

 • AK PARTİ ADAY ADAYLARI LİSTESİ BELLİ OLDU

  Toplamda 28 başvuru olduğunu belirten Varan: 'Partimizde Milletvekili aday adaylığı sürecinin yoğun ve coşkulu bir şekilde geçmesi partimize olan teveccühü göstermektedir' dedi.