Yenibaşak’ta Halk Toplantısı Yapıldı
İlçe Kaymakamlığı, her ay düzenli olarak yapacağı “Halk Toplantısı”nın ilkini Yenibaşak Köyünde yaptı.
Yenibaşak’ta Halk Toplantısı Yapıldı


İçişleri Bakanlığımızın talimatı gereğince her ay düzenli olarak yapılması gereken “Halk Toplantısı”nın ilki Yenibaşak Köyünde yapıldı.

 

Yenibaşak Köyünde gerçekleştirilen halk toplantısına Kaymakam Fatih Okumuş, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Selim Kaya, ilgili daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Halk toplantısı öncesinde Yenibaşak Köyü Yatılı Bölge Okulunda Kaymakam Fatih Okumuş Başkanlığında Yenibaşak Köyü ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Akabinde köyün taziye evine geçen Kaymakam Okumuş ile beraberindeki heyet vatandaşlarla sohbet edip, vatandaşların dile getirdikleri sorunları dinlediler.

 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının ayağına gitmek bizim için bir şereftir diyen Kaymakam Okumuş, halk toplantılarının amacının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin yerinde incelenmesi, bizzat vatandaşlarla görüşülerek tespit edilmesi için yapıldığı, vatandaşlarımızın talep ve sorunlarının kurumlarımıza iletilerek çözülmesi için takibinin yapılacağını belirtti.

 

 

Söz alan vatandaşlar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip, Kaymakam Fatih Okumuş’un kapısının kendilerine sürekli açık olmasından dolayı bir kez daha teşekkürlerini sundular.

Kategori: KÖYLERİMİZ
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-