Advert
as

Murat Nehrinden Karşıya Geçerken Boğuldu

Murat Nehrinden Karşıya Geçerken Boğuldu

Asmakaya Köyü sakinlerinden ve Güvenlik Korucusu olan Kasım Çetineli’nin 6-7 köylüsü ile birlikte Murat Nehrine gittikleri ve nehirden karşıya geçerken yaşadığı rahatsızlıktan dolayı boğularak can verdiği öğrenildi.Edinilen Bilgiye göre, Asmakaya Köyü sakinleri 7-8 kişi hem hayvanlarının serinlemeleri için küçükbaş hayvanlarını yıkamak hem de ihtiyaçları olan çalıları toplamak için Murat Nehrine gittiler.

 

Hayvanların serinlemesi için suda yıkadıktan sonra nehrin karşı tarafında bulunan ve çalı süpürgesi olarak kullanılmak üzere topladıkları çalıları getirmek için sudan karşıya geçen Kasım Çetineli’nin dönüş yolunda nehrin ortasında olduğu anda suya battığı ve boğularak can verdiği öğrenildi.

 

Sudan çıkarılan Çetineli’nin cesedi Bingöl’de adli tıp uzmanı tarafından otopsisi yapılıp aynı gece Asmakaya’ya getirilerek defin edildiği belirtildi.

 

 

Yakınlarından alınan bilgiye göre, 5 çocuk babası olan 44 yaşındaki Çetineli’nin nehirden karşıya geçerken beyin kanaması geçirme sonucu suya daldı ve yaşamını yitirdi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum