Advert
Murat Nehrinden Karşıya Geçerken Boğuldu
Asmakaya Köyü sakinlerinden ve Güvenlik Korucusu olan Kasım Çetineli’nin 6-7 köylüsü ile birlikte Murat Nehrine gittikleri ve nehirden karşıya geçerken yaşadığı rahatsızlıktan dolayı boğularak can verdiği öğrenildi.
Murat Nehrinden Karşıya Geçerken BoğulduEdinilen Bilgiye göre, Asmakaya Köyü sakinleri 7-8 kişi hem hayvanlarının serinlemeleri için küçükbaş hayvanlarını yıkamak hem de ihtiyaçları olan çalıları toplamak için Murat Nehrine gittiler.

 

Hayvanların serinlemesi için suda yıkadıktan sonra nehrin karşı tarafında bulunan ve çalı süpürgesi olarak kullanılmak üzere topladıkları çalıları getirmek için sudan karşıya geçen Kasım Çetineli’nin dönüş yolunda nehrin ortasında olduğu anda suya battığı ve boğularak can verdiği öğrenildi.

 

Sudan çıkarılan Çetineli’nin cesedi Bingöl’de adli tıp uzmanı tarafından otopsisi yapılıp aynı gece Asmakaya’ya getirilerek defin edildiği belirtildi.

 

 

Yakınlarından alınan bilgiye göre, 5 çocuk babası olan 44 yaşındaki Çetineli’nin nehirden karşıya geçerken beyin kanaması geçirme sonucu suya daldı ve yaşamını yitirdi.

Kategori: KÖYLERİMİZ
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert