Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden Önemli Başarı
Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden ÖSYS Sınavlarında Önemli Başarı
Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden Önemli BaşarıGeride bıraktığımız 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ÖSYS sınavlarına hazırlık kurslarında önemli bir başarı elde etti. Kursa yazılan 45 kursiyerden 21 tanesi sene sonunda başarı göstererek çeşitli üniversitelere yerleştiler.


2016-2017 öğretim yılında Solhan Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde hafta sonları sayısal, sözel ve eşit ağırlık alanlarında birer sınıf YGS-LYS kursları açıldı. Açılan kurslarda okullarımızdaki deneyimli öğretmenler görev aldı. Kurs sonunda 45 öğrenciden 21 tanesi çeşitli üniversitelere yerleşti. Bu sonuçla %46 başarı sağlanmış oldu.


2017-2018 eğitim öğretim yılında da lise mezunu öğrencilerimize yönelik kurslar açılmaya devam edilecektir. Başvuruların alındığı yeni sistem ÖSYS sınavlarına hazırlık kurslarımız 7 ekim 2017 tarihinde başlayacaktır. Lise mezunu öğrencilerimiz kimlik fotokopisi ve diploma fotokopisi ile başvuru yapabileceklerdir. Kurslarımız ücretsiz açılacak olup kursiyerlerimizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.


İşte kazanan öğrencilerimiz:

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-