Sabiha Bahçıvan, Sahaya Çıkmadan Şampiyon Oldu
Bingöl’ü temsil edilmesi için merkez ve ilçedeki okullar arasında yapılacak maçta rakip takımlar sahaya çıkmayınca Sabiha Bahçıvan Voleybol Takımı, il şampiyonu oldu.
Sabiha Bahçıvan, Sahaya Çıkmadan Şampiyon Oldu


 

Bingöl’ü temsil edilmesi için merkez ve ilçedeki okullar arasında yapılacak maçta rakip takımlar sahaya çıkmayınca Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi Voleybol Takımı, Bingöl il şampiyonu oldu.

 

Konu hakkında açıklama yapan okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Gülay Aluçlu,”2017-2018 Eğitim Öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında Bingöl’ü temsil edilmesi için merkez ve ilçe okullarından katılacak olan 10 takım arasında yapılacak olan müsabakaların 1 hafta öne çekilmesinden dolayı Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi haricinde turnuvaya başvuruda bulunan okullar geri çekilme kararı aldı. Bu sebepten ötürü Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi Voleybol Takımı sahaya çıkmadan il birincisi olarak Genç Erkekler kategorisinde bölge yarışmalarına katılmaya hak kazanarak Şubat ayındaki bölge turnuvasında Bingöl’ü temsil edecektir. Öğrencilerimize başarılar dileriz.”dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-