Advert
as

Diyanet, Murakıp Alım Sonuçlarını Açıklandı

Diyanet, Murakıp Alım Sonuçlarını Açıklandı

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, 2017 yılının bayan Murakıp Alım Sınavı yerleştirme sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

 

Duyuruda, 2017 Yılı Bayan Murakıp Alım Sınavı'na sözlü katılan adayların, tercihlerine göre yerleştirme sonuçlarını https://dibbys.diyanet.gov.tr/ adresinden öğrenebilecekleri belirtildi.

 

Sınav sonucunda başarılı olarak atanmaya hak kazanan adayların, atama işlemleri için sınav duyurusunda "Başvuru İçin Gerekli Belgeler" bölümünde belirtilen belgelerle birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Atama Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerektiği ifade edildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum