Kaymakam Okumuş’tan Köy Ziyaretleri
Köy ziyaretlerine devam eden Kaymakam Fatih Okumuş, köylerdeki sorunları çözüme kavuşturma noktasında vatandaşlarla bir araya geldi.
Kaymakam Okumuş’tan Köy Ziyaretleri

 

Kaymakam Fatih Okumuş, fırsat buldukça köyleri ziyaret ederek sorunları çözüme kavuşturma noktasında vatandaşlarla bir araya geldi. Bu kapsamda Kaymakam Okumuş; Bozkanat, Düzağaç, Asmakaya ve Tarhan Köylerini ziyaret etti.

 

Bozkanat Köyü ziyaretinde Kaymakam Okumuş’a, İlçe Özel İdare Müdürü Cahit Çapadak ve Şantiye Şefi eşlik etti.

Ziyaret ettiği Bozkanat Köyünde vatandaşlarla bir araya gelen, onların istek ve şikâyetlerini dinleyerek sorunlarına çözüm üretmeye çalışan Kaymakam Okumuş, vatandaşlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Kaymakamın köylerinde bulunmalarından son derece memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirttiler.

 

Kaymakam Okumuş, Düzağaç Köyünde hasta olan Hacı Ali Bulak ve Rıza Yıldırım’ı ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ev Ziyaretleriyle vatandaşların durumlarını yakından gören, hal ve hatırlarını sorarak hasbihal eden Kaymakam Okumuş, devletimizin tüm imkânlarıyla her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu belirterek,“ Kendilerine hizmet etmekten onur duyduğumuz bütün hemşehrilerimi muhabbetle selamlıyorum.” dedi.

 

Asmakaya Köyü’ne giden Okumuş, köy merkezinde Halit Öztaş ve Bozkar Mezrası’nda Kadriye Turğa’yı ziyaret ederek sıkıntılarını dinleyip çözüm noktasında yardımcı olacaklarını belirtti.

 

Daha sonra Tarhan Köyü’nde Vahibe Koşan ve Köye bağlı Zakar Mezrası’nda Nimetullah Dayar’ı ziyaret eden Kaymakam Okumuş, ziyaret ettiği hane halkının sıkıntılarını dinleyip çözüm noktasında yardımcı olacaklarını aktardı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-