Solhan Spor ile Akif Gürgen’in Yolları Ayrıldı
Voleybol 1. Lig B Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Solhan Spor, iki yıldır takımın başında olan Baş Antrenör Akif Gürgen ile yolları ayrıldı.
Solhan Spor ile Akif Gürgen’in Yolları Ayrıldı

 

 

Zorlu süreçlerden geçerek geçen sene Baş Antrenör Mehmet Akif Gürgen'le Play Off oynama şerefine kavuşan Solhan Spor, bu sene sezonun bitmesine dört hafta kala sosyal medya hesabından Baş antrenörü Gürgen'le yollarını ayırdığını duyurdu.

Solhan Spor, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklama;  

KAMUOYUNA  DUYURU

Baş antrenörümüz Mehmet Akif Gürgen'in kulübümüzle yolları ayrılmıştır. Yeri geldi aşçı oldu, yeri geldi kaloriferci oldu, yeri geldi canını dişine taktı. Kendisine iki yıl ki süreçte göstermiş olduğu özveri, sabır ve büyük emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.”

 SOLHAN SPOR KULÜBÜ

  Baş Antrenör Akif Gürgen'in Sosyal Medyadan yapmış olduğu paylaşım;

“Çarşamba günü maç içinde ve maç sonunda yaşananlardan dolayı takımın salahiyeti açısından ben bıraktım. Bundan sonra önemli olan takımın başarısıdır, insanlar gelip geçicidir, tek önemli olan Solhan Sporun lige çıkmasıdır. Bende iki yıl boyunca yapılanlar için teşekkür ederim. Tüm kalbimle Solhan spora başarılar diliyorum. En iyisini ve en doğrusunu yönetim ve oyuncular play off da yapacaktır.” dedi. 

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-