Yarım Milyonluk Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyon neticesinde piyasa değeri 500 bin TL olan metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirildi.
Yarım Milyonluk Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi

 

Valilikten yapılan açıklamada, Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince doğu illerinden batı bölgelerine uyuşturucu madde sevkiyatı yapan şahıslara yönelik operasyon düzenlendiği belirtildi.

 

 

Açıklamada, “İlimiz Elazığ yolu üzerinde durdurulan 34… plaka sayılı otobüste bulunan S.P ve F.S isimli İran uyruklu bayan şahıslar ile yapılan mülakatta şahısların şüpheli hareketler sergilemesi ve fiziki yapılarında anormallik olduğu tespit edilmesi üzerine yapılan aramada her iki şahsında bel bölgesinde kemer hizasına sarılı vaziyette toplam 16 paket, piyasa değeri yaklaşık 500 Bin Türk Lirası olan 3 kilo 315,71 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, S.P ve F.S isimli şahıslar Emniyet Müdürlüğümüzde yapılan adli işlemlerin ardından çıkarılmış oldukları adli mercilerce tutuklanmıştır. Uyuşturucu Madde Tacirlerine karşı mücadele Bingöl halkımızın da desteği ile artarak, kararlılıkla devam etmektedir” denildi.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-