Advert
AÖF Öğrencilerine Ücretsiz Yüz Yüze Dersler
Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi binasında gerçekleştirilecek yüz yüze eğitimler 3 Mart Cumartesi günü başladı.
AÖF Öğrencilerine Ücretsiz Yüz Yüze Dersler

 

 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültelerine kayıtlı öğrenciler, yüz yüze öğretim hizmetleri kapsamında Bingöl Üniversitesinde ücretsiz ders almaya devam ediyorlar. 27 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek derslerden bütün AÖF öğrencileri ücretsiz bir şekilde faydalanabilecek. Dersler için yeni kayıtlar da alınmaya devam ediyor.

 

2017–2018 öğretim yılında Açıköğretim Fakültelerine kayıtlı öğrencilere yönelik 3 Mart 2018 tarihinde başlayan ve yüz yüze verilen ücretsiz dersler, 27 Mayıs 2018 Pazar günü sona erecek.

 

Bingöl Üniversitesi himayesinde verilen dersler; Matematik II, Genel Muhasebe II, İktisada Giriş II, İngilizce II, Makro İktisat, İstatistik II, Maliyet Yönetimi, Finansal Yönetim II, Finansal Tablolar Analizi, Osmanlı Türkçesine Giriş II, Arapça II ve Arapça IV şeklinde sıralanırken, bu dersler her Cumartesi günü Bingöl Üniversitesinin seçkin akademisyenlerince veriliyor.

 

 

Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi binasında verilen derslere yoğun katılım sağlandığı gözlenirken, yetkililer tarafından yeni kayıtların alınmaya devam ettiği de belirtildi.

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert