Kaymakam Okumuş,”İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın”
Kaymakam Fatih Okumuş, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için dur durak bilmeden köy köy, ev ev yaşlı ve kimsesizleri ziyaret ederek kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyor.
Kaymakam Okumuş,”İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın”

 

İlçemize geldiği günden bu yana, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerine giden yerinde inceleme yapan Kaymakam Fatih Okumuş, muhtaç vatandaşları, engellileri, yaşlıları, dul, yetim, öksüz, gazi, şehit aileleri ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade edip, girilmedik ev, ulaşılmadık insan bırakmamak düsturuyla çalıştıklarını dile getirdi.

Kaymakam Fatih Okumuş, Elmasırtı, Eşmetaş, Bozkanat, Düzağaç, Asmakaya, Tarhan, Yenibaşak, Sükyan, Mutluca, Hazarşah, Oymapınar, Gelintepe, Yenidal, Yiğitharman, Demirkapı, Murat, Dilektepe, Göksu, Elbaşı, Yenidal, Murat Köyleri ile Arakonak Beldesi ve Aşağı Otluca, Karyağdı, Oluklu, Aksakal, Halidan-Tanzut, Yukarı Köprübaşı, Azad, Yukarı Çeşmeli, Yayladüzü, Aşağı Cemalan, Alak Mezralarında vatandaşlarımızla bir araya gelerek daima devletin vatandaşımızın yanında olduğunu belirtti. Bu köyler ve bağlı mezralarda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla belirlenen ailelere ziyaretler gerçekleştiren Kaymakam Okumuş, vatandaşlarla hasbi-hal ederek, devletin şefkat elini hiçbir zaman vatandaşın üzerinden eksik etmeyeceklerini ifade etti.

Köylerde yapılan çalışmaları da yakından takip eden Kaymakam Okumuş, yapılan çalışmalar hakkında muhtarlardan bilgi aldı. Ziyaretler sırasında vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Okumuş, sorunların hep beraber imkanlar dâhilinde Devlet-Vatandaş işbirliği ile çözüleceğini ve yapılan hizmetlerin takipçileri olduğunu belirtti.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-