Genç Erkekler Masa Tenisi Turnuvası Sonuçlandı
“Bahar Etkinlikleri” kapsamında Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğünde düzenlenen Liseli Genç Erkekler Masa Tenisi Turnuvası sonuçlandı.
Genç Erkekler Masa Tenisi Turnuvası Sonuçlandı

 

“Bahar Etkinlikleri” kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen Liseli Genç Erkekler Masa Tenisi Turnuvası Final ve üçüncülük müsabakasına Kaymakam Fatih Okumuş, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz,  İlçe Emniyet Müdürü Vehbi Sarıkaya, İlçe Sağlık Müdürü Fırat Makta, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın, Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, Milli Eğitim Şube Müdürü Muhittin Çiftçi ve birçok vatandaşımız katıldı.

 

Final Müsabakası sonucunda Birinci Yusuf Can Söylemez ödülünü Kaymakam Fatih Okumuş’tan, ikinci M. Şiyar Oğrak Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldızdan, üçüncü Osman Tunç Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu’dan ve dördüncü gelen Serkan Süt ise ödülünü İlçe Emniyet Müdürü Vehbi Sarıkaya’dan aldı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-