Advert
as

Belediye Çok Amaçlı Greyder Satın Aldı

Belediye Çok Amaçlı Greyder Satın Aldı

Solhan Belediyesi, yol yapım ve kar temizle çalışmalarını yapabilecek 2016 model greyder satın aldı.

 

 

 

Solhan Belediyesi, Devlet Malzeme Ofisi'nden yol yapım ve kar temizle çalışmalarını yapabilecek 2016 model greyder satın aldı.

Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız yaptığı açıklamasında; Solhan’a uzun yıllar hizmet edecek olan 2016 model çok amaçlı greyderin 550 bin liraya mal olduğunu söyledi. Bilgisayar donanımlı greyderin Solhan’a hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Yıldız; "Araç parkımızdaki çok önemli bir eksikliği gidermiş olduk. Özellikle kış aylarında kar ile mücadelede greyderimiz çok işimize yarayacak. Solhan halkına hayırlı olsun." dedi. Başkan Yıldız,"Halkımıza daha etkin ve kaliteli hizmet edebilmek için Devlet Malzeme Ofisi'nden aldığımız greyderimiz bize 550 bin liraya mal oldu. Yol yapım çalışmalarının yanı sıra karla etkin mücadelede aldığımız greyder önemli işler yapacaktır."dedi.

 

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum