Meslek Yüksekokuluna Öğretim Görevlisi Alınacak
Bingöl Üniversitesi yapmış olduğu ilanla Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna 3 öğretim görevlisi alınacağını duyurdu.
Meslek Yüksekokuluna Öğretim Görevlisi Alınacak

 

Bingöl Üniversitesi Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Odyometri programına 3 öğretim görevlisi alınacak.

 

Aranan Şartlar

 

Alınacak öğretim görevlileri için aranan şartlar; 2 öğretim görevlisi için “Odyoloji, Dil ve Konuşma Terapisi, Özel Eğitim Öğretmenliği veya Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olmak” şeklinde iken, 1 öğretim görevlisi için ise “Odyoloji veya Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları veya Odyoloji ve Konuşma Ses Bozuklukları veya Dil ve Konuşma Terapisi veya Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans mezunu olmak” şartı aranıyor.

 

Son Başvuru Tarihi

 

13 Nisan’da başlanan başvuru tarihi 27 Nisan’a kadar devam edecek. Kadrolara başvurmak isteyen adaylar Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı/Selahaddin-i Eyyubi Mah. Üniversite Cad. No: 1 Posta Kodu: 12000 Bingöl/TÜRKİYE adresine istenen belgeleri şahsen veya posta yolu ile göndermek sureti ile başvuru yapabilirler.

 

Başvuruda İstenen Belgeler:

 

Adayın başvuracağı Fakülte/MYO/Y.Okulu’nu, kişisel yazışma adresini ve telefon numaralarını belirten dilekçesi, (http://www.bingol.edu.tr/tr/idari/daire-baskanliklari/personel-daire-baskanligi/dokumanlar adresinden Öğretim Elemanı İlanına Başvuru Formu)

Özgeçmiş,

Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge

Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora mezuniyet belgelerinin fotokopisi veya E-Devlet çıktısı (Yurtdışından alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.)

Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora transkript fotokopileri,

ALES Belgesi,

Yabancı Dil Belgesinin fotokopisi (KPDS, ÜDS veya muadili),

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

Fotoğraf (1 adet)

 

Onaylı Hizmet Belgesi (Kamu kurumunda görev yapmış adaylar için)

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-