Advert
as

Solhan’da İşkur Kuraları Çekildi

Solhan’da İşkur Kuraları Çekildi

İşkur Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında İlçe Gençlik Spor ile Arakonak Belediyesinde istihdam edilecek olan 29 kişi kura sonucunda işe yerleştirildi.

İşkur İl Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Çalışma Projesi (TYÇP) kapsamında İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve Arakonak Belediyesinde istihdam edilecek olan 29 kişi işe yerleşti. 

Arakonak Belediyesi için 419 kişi, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü için 58 kişi olmak üzere toplam 477 kişi iş sahibi olmak umuduyla İşkur’a başvuruda bulundu. 

Solhan Kültür Merkezinde düzenlenen kura çekiminde Solhan Noteri Enver Mercan, İşkur Personeli Cihat Tamaç, İlçe Gençlik Spor Müdürü Nafiz Çapın, Arakonak Belediye Memurları Sait Yüzyıl ile Muhittin Dinlemez huzurunda gerçekleşti. Noter huzurunda yapılan kura sonucunda 29 kişi iş sahibi oldu.

Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında Arakonak Belediyesi 18, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ise 11 işçi alımı yapıldı.

Bugün’de Solhan Belediyesinde çalışacak 90 kişi için kura çekimi yapılacak.


Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum