İşadamı Bingöl, HÜDA PAR’dan Aday Adayı Oldu
Bingöllü İşadamı Yüksel Bingöl, 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde, HÜDA PAR’dan milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
İşadamı Bingöl, HÜDA PAR’dan Aday Adayı Oldu

HÜDA PAR’dan milletvekili olmak isteyenler için aday adaylığı başvuru süreci devam ederken, Türkiye genelinde olduğu gibi Bingöl’de milletvekili aday adaylıkları birer birer açıklanmaya başlandı.

Müteahhitlik ve taahhüt işleri yapan Bingöllü iş adamı Yüksel Bingöl, HÜDA PAR’dan milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptı.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığına adaylık başvurusunda bulunan Bingöl, 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde, HÜDA PAR’dan Bingöl milletvekili adayı olmak için başvuru yaptığını söyledi.

“Doğrusu HÜDA PAR diyoruz”

Türkiye’ye bir siyasi kalite getireceğine inandığı için HÜDA PAR’dan aday adayı olduğunu belirten Bingöl, “27’nci dönem milletvekilliği adaylığı için HÜDA PAR’a müracaat ettim. Allah-u Teâlâ Bingöl için, özelikle Karlıova ve bölgemiz için hayırlı etsin. Ayrıca bölgemiz, ülkemiz ve genelde tüm İslam ülkelerinin selameti için ‘Doğrusu HÜDA PAR’ diyoruz.” diye konuştu.

Yüksel Bingöl Kimdir?

İşadamı Yüksel Bingöl, 1970 Karlıova doğumlu olup evli ve 4 çocuk babasıdır. Tahsilini Karlıova’da tamamlayan Bingöl, ticaretle uğraşıyor.

Kategori: SİYASET
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-