Solhan’da ‘Trafik Haftası’ Etkinliği
İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği tarafından Trafik Haftası münasebetiyle Solhan’da bir dizi etkinlik düzenlendi.
Solhan’da ‘Trafik Haftası’ Etkinliği

Solhan’da Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara ve öğrencilere trafik kuralları anlatıldı.

 

Solhan Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğince 5-11 Mayıs tarihleri arasında "Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve Trafik Haftası" ile ilgili olarak Ulu Camii başta olmak üzere ilçedeki tüm camilerde trafik kuralları ile ilgili halkı bilgilendirici vaazlar verildi. Kaymakam Ersin Ateş İlköğretim Okulu ve Veli Tuğa Ortaokulunda ise trafik ile ilgili seminerler düzenlendi.

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak 4-5-6-7-8. Sınıflar arasında Solhan ve trafik temalı Resim Yarışması yapılarak birinci, ikinci, üçüncü gelen öğrenciler ödüllendirildi. 

Halkı bilgilendirme amaçlı broşürler dağıtıldı. Toplu taşıma araçları ve ticari taksilere trafik güvenliği ile ilgili bilgilendirici toplantılar yapıldı. 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-