Karatepe’den “Rol Modellerimiz” Adlı Konferans Serisi
Solhan Kaymakamlığı ve Solhan Belediye Başkanlığının öncülüğünde gerçekleştirilen konferanslar kapsamında Eğitimci-Yazar Tarık Sezai Karatepe, öğrencilerle bir araya geldi.
Karatepe’den “Rol Modellerimiz” Adlı Konferans Serisi

Solhan Kaymakamlığı ve Solhan Belediye Başkanlığının öncülüğünde düzenlenen konferanslar serisinde Eğitimci-Yazar Tarık Sezai Karatepe, toplamda 15 oturum gerçekleştirerek yaklaşık 4.000 öğrenciye “Rol Modellerimiz” adlı konferans verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yapılan planlama doğrultusunda ilk defa Arakonak Beldesi, Yenibaşak, Dilektepe ve Hazarşah köylerinde bulunan okullara yazar tarafından konferans verildi. 

Eğitimci Yazar Tarık Sezai Karatepe, aynı konu üzerinden farklı şahsiyetlerin hayatına değinerek ilgi odağı oldu. Hz. Adem, Hz. İbrahim, Hz. Muhammed, Hz. Davut, Hz. Nuh, Hz. İsa, Hz. Musa’nın hayatlarından başlayarak ikinci Abdulhamit’e kadar devam edeceği konferans serisi Cuma gününe kadar sürecek.

 Karatepe Peygamberlerin ve önemli şahsiyetlerin hayatından örnekler vererek, öğrencilerle karşılıklı soru-cevap ve sohbet şeklinde sunumu devam ediyor.
Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-