Advert
as

Belediye, Öğrenci Meclis Başkanlarını Ağırladı

Belediye, Öğrenci Meclis Başkanlarını Ağırladı

Solhan Belediyesi, Bingöl İl Öğrenci Meclis Başkanı’nın daveti kapsamında ilimize gelen 10 İl Öğrenci Meclis Başkanını ağırladı.

 

 

 

Solhan Belediyesi, gezi programı kapsamında Bingöl’e gelen 10 İl Öğrenci Meclis Başkanını Solhan’da ağırladı.

Cumartesi günü saat 13.30'de düzenlenen ziyarette, Bursa, Şırnak, İstanbul, Muş, Çankırı, Bartın, Antalya, Elazığ, Yozgat ve Bingöl İl Öğrenci Meclisi Başkanlarını Solhan Belediyesinin daveti üzerine Solhan’a geldiler. Öğretmenevindeki yemeğin ardından gezi turu Yüzenada ile devam etti.

 

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Bingöl İl Öğrenci Meclisi Başkanı Beytullah Barlas, "10 İl Öğrenci Meclis Başkanlarımızla Solhan'ı ve Yüzenada’mızı tanıtma ve kültürel kaynaşma adı altında bir gezi düzenledik.  Bu gezide turistik yerleri gezdik. En son olarak da Yüzenada’yı gezdik. Öğrenci Başkanlarımıza Yüzenada’nın tarihini anlattık ve güzelliklerini gösterdik. Solhan hakkında bilgilendirmeler yaptık." dedi.

 

Gezide Öğrenci Başkanlarını ağırlayan Solhan Belediye yetkilileri ise bu tür organizasyonların sıklıkla yapılıp Solhan’ın ve Yüzenada’nın tanıtımını tüm yurdumuza yayılmasını istediklerini belirttiler.

 

 

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum