Advert
as

Yibo Voleybol Takımı Yarı Finalde

Yibo Voleybol Takımı Yarı Finalde

Okullar arası Anadolu Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakalarında yarışan Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu, Yarı Finale yükseldi.

 

 

25-28 Şubat 2016 Tarihleri arasında 12 takımın katıldığı ve Gaziantep ilinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Liginde Solhan Yatılı Bölge Okulu Voleybol takımı, iki rakibini yenerek yarı finallere katılma hakkı elde etti.
Gaziantep’te oynanan ilk maçta Van takımını 3-0, ikinci maçta Adıyaman’ı 3-0 yenen Yibo Anadolu Yıldızlar Voleybol Takımı Batman’a 3-0 yenilmesine rağmen yarı final yükseldi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum