Advert
as

Yarar, Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okumada İl Birincisi

Yarar, Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okumada İl Birincisi

“Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Din Görevlileri arası Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında Solhan Merkez Cami Müezzini Metin Yarar il birincisi oldu.

Diyanet İşleri Başkanlığı “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Din Görevlileri arası “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma İl Yarışması” Bingöl il müftülüğünde yapıldı.

 

Düzenlenen yarışmaya Bingöl merkez ve ilçelerinden katılan din görevlileri arasında Solhan Merkez Yeni Camii Müezzini Metin Yarar, il birincisi olarak 7 Temmuz 2018 tarihinde Hakkari’de düzenlenecek olan Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Bölge Yarışmasına katılmaya hak kazandı.

 

12 ilin katılacağı “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Bölge Yarışması”nda Bingöl ilimizi birinci sıradan temsil edecek olan Metin Yarar hocamıza başarılar diliyoruz.

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum