Advert
as

Ak Parti’den Solhan Haber’e Ziyaret

Ak Parti’den Solhan Haber’e Ziyaret

Ak Parti Bingöl Milletvekili Adayı Feyzi Berdibek, Ak Parti İl Başkanı M. Hanefi Güler, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ve beraberindekiler gazetemizi ziyaret ettiler.

24 Haziran'da yapılacak Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları nedeniyle Ak Parti Bingöl Milletvekili Adayı Feyzi Berdibek, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Ak Parti İl Başkanı M.Hanefi Güler ve beraberindeki partililer esnaf ziyareti kapsamında gazetemizi ziyaret ettiler. 

Ziyarette, partinin ilçede her geçen gün çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiği belirtildi. AK partiye destek veren herkese teşekkür edildi.

 Yapılan çalışma ve ziyaretten memnuniyetini belirten Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Ahmed Çiftçi, 24 Haziran’da yapılacak Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları için başarılar diledi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum