Belediyeden Geleneksel İftar Yemeği
Solhan Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti.
Belediyeden Geleneksel İftar Yemeği

Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ın ev sahipliğinde Cema Düğün Sarayı’nda düzenlenen iftar programına bin kişi katıldı. 

Yoğun bir katılım ile gerçekleşen geleneksel iftar yemeğine Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Ak Parti Bingöl Milletvekili Adayları Fevzi Berdibek ile Zeki Korkutata, Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, Kanaat önderleri, Sivil Toplum Örgütü temsilcileri, Kurum Amirleri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Program Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirtti.  

Başkan Yıldız “Bizleri kırmayıp iftar programımıza teşriflerinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim hepinizden razı olsun. Bilindiği gibi İslam âlemi zor günler geçiriyor, rabbim inşallah bu mübarek ayın hatırına Müslüman kardeşlerimizin de acısını bir an önce dindirir. Dertlerine derman olur. Bu ayın hürmetine bütün ibadetlerimizi, oruçlarımızı indinde kabul buyursun. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin. Katılımlarınızdan dolayı tekrardan Allah hepinizden razı olsun.”dedi. 

Daha sonra Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Ak Parti Bingöl Milletvekili Adayları Fevzi Berdibek ile Zeki Korkutata, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler birlik beraberlik mesajlarını vererek Solhan’da yapılan hizmetleri dile getirdiler. 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-