Okumuş, Güvenlik Güçleriyle İftar Açtı
İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş, ilçemizde görev yapan güvenlik güçleriyle iftar sofrasında bir araya geldi.
Okumuş, Güvenlik Güçleriyle İftar Açtı


Kaymakam Fatih Okumuş,Solhan’da görev yapan Emniyet ve Jandarma personelleri ile iftarda buluştu.

AlmerCafe&Restaurant’taİlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Özel Harekatmensupları için düzenlenen iftar programınaKaymakam Fatih Okumuş, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Gökhan Erer, İlçe Emniyet Müdürü Vehbi Sarıkaya,Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu ile güvenlik güçleri katıldı.

İlçemizdeki şehit yakınları, gaziler, kanaat önderleri, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları ve ilçemizde farklı zamanlarda yapılan sportif etkinliklerde başarılı olan gençlerle iftarda buluşan Kaymakam Fatih Okumuş, 11 Haziran 2018 Pazartesi günü de İlçemizde görev yapan güvenlik güçleriyle iftarda bir araya geldi.   

Güvenlik güçlerimizle aynı sofrada bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Okumuş; “Bu mübarek ayda, bu manevi havayı beraber solumak için, bu akşam sizlerle aynı sofrada birlikte olmak istedim. Mesai mefhumu gütmeden büyük bir özveri ile çalışan, yeri geldiğinde ülkesi, milleti ve vatanı için canını seve seve vermeye hazır olan görevi hep birlikte icra etmekteyiz. Sizler kutsal bir vazifeyi eda ediyorsunuz. Kahramanca ve fedakârca görev yapıyorsunuz. Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın sizlere, ailelerinize, sevdiklerinize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduk, gurur ve onur duyduk. Hepinize teşekkür ediyorum, hayırlı Ramazanlar diliyorum.” dedi

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-