Solhanlı Küçük Tenisçiden Büyük Başarı
İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübünde 9-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen tenis turnuvasında Solhan Atatürk Ortaokul Öğrencisi ve Solhan GHSİM sporcusu Ferhat Tekdemir, turnuvada ikinci oldu.
Solhanlı Küçük Tenisçiden Büyük Başarı

İstanbul Tenis EğitimSpor Kulübünde 24 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen 12 yaş puanlı tenis turnuvasında Solhan Atatürk Ortaokul Öğrencisi ve Solhan GHSİM sporcusu Ferhat Tekdemir,turnuvada ikinci oldu. 

Konu ile ilgili yapılan açıklamada,” İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübünde 9-10 Haziran tarihleri arasında 24 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen 12 yaş puanlı 2×4 haftasonu tenis turnuvasında Solhan Atatürk Ortaokul Öğrencisi ve SOLHAN GHSİM sporcusu Ferhat Tekdemir,  cumartesi ilk  maçını 4-2 4-2, ikinci maçını 4-1 4-2,  pazar günü 3. Maçını 4-2 5-3 alıp gurubunun birincisi olmuş ve finale çıkmış finalde de 4-0 4-0 yenilmiş  ve turnuva ikincisi olmuştur. 

Turnuva sürecinde başta bize destek olan İl Müdürümüz Erdal Arıkan, Öğretmenevi Müdür Yardımcısı Hüseyin Tütünen ile Belediye Başkanımız Sayın AbdulhakimYıldız ve sporcumuzun yetişmesinde büyük emek sarf eden antrenörümüz İrfan Kılınç’a teşekkürü borç biliriz.

Geçen hafta da Diyarbakır'da dereceye giren öğrencimiz inşallah umut vaat ediyor. Bize düşen sporcumuza destek sunarak onları milli takıma kadar çıkmalarına katlı sunmaktır.”denildi.
Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-