Advert
Atanan Uzman Doktorlar Göreve Başladı
Solhan Devlet Hastanesine atanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. İbrahim Anıl Kulaksız ile Pediyatri Uzmanı Dr. Pelin Esmeray görevine başladı.
Atanan Uzman Doktorlar Göreve Başladı

Atanması yapılan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. İbrahim Anıl Kulaksız ile Pediyatri Uzmanı Dr. Pelin Esmeray ve iki pratisyen hekim Solhan Devlet Hastanesindeki görevlerine başladılar.

26 Eylül 2018 Çarşamba günü yapılan 82. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurasında Solhan Devlet Hastanesine atanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. İbrahim Anıl Kulaksız, göreve başladı.

1989 Eskişehir doğumlu olan İbrahim Anıl Kulaksız, İlkokul ve liseyi Eskişehir’de, Tıp Fakültesini ise Kocaeli Üniversitesinde okudu. Kadın hastalıkları ve doğum İhtisasını Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde bitiren Kulaksız’ın Uzman olarak ilk atama yeri ise Solhan Devlet Hastanesidir.

Pediyatri Uzmanı ile 2 Pratisyen Hekim Göreve Başladı

Ayrıca bir ay geçici görevlendirme ile gelen Solhan Devlet Hastanesine gelen Pediyatri Uzmanı Dr. Pelin Esmeray ile 2 pratisyen hekim Pazartesi günü itibariyle göreve başladı.

Göreve başlayan hekimlerimize Solhan Haber Gazetesi olarak başarılar dileriz.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-