Advert
as

Elektrik Panosu Tehlike Saçıyor

Elektrik Panosu Tehlike Saçıyor

Asmakaya Köyünde kapağı olmayan elektrik panosu tehlikeye davetiye çıkartıyor.

Solhan Asmkaya Köy merkezinde bulunan ve kapağı olmayan elektrik panosunun tamir edilmemesi köylülerin tepkisine neden oluyor. 

Köy merkezinde bulunan elektrik panosunun kapağının aylarca olmadığını belirten köylüler, duruma tepki gösterdi. 

Köy sakinleri tehlikenin gözler önünde olduğunu söyleyerek, "Büyük bir tehlike arz eden bu durum karşısında yetkililer nasıl ilgisiz kalabiliyor? Bir çocuğun buraya eli dokunsa, bunun bedelini kim nasıl ödeyecek?" diyerek yetkililere isyan etti. 

Vatandaşlar, elektrik dağıtım şirketi Fedaş yetkililerine durumla ilgili bilgi verdiklerini ancak kapağın takılmadığını iddia ettiler.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum