Advert
as

İlçemizde Muhtarlar Günü Kutlandı

İlçemizde Muhtarlar Günü Kutlandı

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Hükümet Konağı önünde resmi tören gerçekleştirildi.

19 Ekim Başbakanlık genelgesinin ardından her yıl kutlanacak olan muhtarlar günü için Solhan Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi.

 

Hükümet Konağı önündeki programın akabinde Kaymakam Fatih Okumuş, köy ve mahalle muhtarlarıyla Kekom Çay evinde bir araya geldi. 

Düzenlenen kutlama törenine; Kaymakam Fatih Okumuş, Köy ve Mahalle Muhtarları ile kurum amirleri katıldı. 

Muhtarlar gününü kutlayan Kaymakam Okumuş,”Muhtarlık teşkilatımızın 189. kuruluş yıl dönümünde muhtarlarımızla bir araya geldik. Bu vesileyle devletimiz ile vatandaşımız arasında köprü görevi gören, demokrasimizin temel taşı muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyorum.”dedi.

Törene katılan muhtarlarla yakından ilgilenen ve sohbet eden Kaymakam Okumuş; Toplantıda, köylerin mevcut durumları ve sorunları hakkında muhtarlardan bilgi aldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum