Advert
Solhan Spor, Lideri Devirdi
Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci lig Erkekler B Grubunun altıncı haftasında Temsilcimiz Solhan Spor Kulübü, Palandöken Belediyesi ile kendi evinde yapmış olduğu zorlu müsabakadan alnının akıyla çıktı.
Solhan Spor, Lideri Devirdi

Namağlup Palandöken Belediyesi  Voleybol Takımı ile Solhan Kapalı Spor Salonunda yapılan müsabakada Temsilcimiz Solhan Spor Kulübü set vermedi. 

Yapılan müsabakayı ilçemizde yapacağı yatırımla adından bahsettiren Alan Şirketler Grubu yöneticisi Feyzullah Karabeyeser, Belediye Başakanı Abdulhakim Yıldız ve Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu ile  protokolden izledi. 

Solhan Spor Kulübü ile Palandöken Belediyesi Voleybol Takımının karşılaşmış olduğu müsabakada ilk seti  25-21, ikinci seti 25-22, üçüncü seti ise 25-17 kazanarak müsabakayı 3-1’lik net bir skorla alan temsilcimiz Solhan Spor üç puanı hanesine yazdırarak, 2018-19 voleybol sezonunda 5 haftayı namağlup olarak geride bırakan Palandöken Belediyesine ilk mağlubiyetini yaşattı. 

Solhan Spor altıncı haftayı galip kapatarak 12 puanla altıncı sıraya yükseldi. 

Temsilcimiz Solhan Spor Voleybol Takımı, bir sonraki maçını Malatya Büyükşehir Belediye Spor ile 10 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 14:00’da Malatya Merkez Kapalı Spor Salonunda yapacak.

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-