Advert
Okul Sporlarına Solhan Damgasını Vurdu
Okul Sporları kapmasında Bingöl’de gerçekleştirilen Liseler arası Voleybol İl Birinciliğine Solhan’daki okullar damgasını vurdu.  
Okul Sporlarına Solhan Damgasını Vurdu

Bingöl Karşıyaka Spor Salonu’nda Cuma günü düzenlenen Liseler arası Voleybol karşılaşmaları sonucunda Solhan Erkek İmam Hatip Lisesi birinci, Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi ikinci olurken üçüncülüğü ise Solhan Farabi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi elde etti.

 

İl birincisi olan Solhan Erkek İmam Hatip Lisesi Müdürü İhsan Sönmez, yayımladığı teşekkür mesajında;”Büyük emekler verir insan bir fidan yetişir. Sevinir bir çocuk, büyür, koşar ve mutlu olur insan. Hem öğretmen hem koç olmak zordur. Takım kurarsın, geceni gündüzüne verirsin, aç kalır, yorulursun ama yine de bir şeyleri başarabilmeğe değer ...Velhasılı bir emeğin hikayesi. Müdür Yardımcımız Murat Gül 1 yıllık emeğinin karşılığını fazla fazla aldı. Bizler inandık, onlar kazandı, şampiyon oldu. Bu vesile ile Bingöl Gençler A Kategorisi Voleybol Şampiyonu olan takımımızı kutlar, her bir manşetinde, bloğunda ilmek ilmek emeği olan başta Müdür Yardımcımız Murat Gül´e ve kardeşi Beden Eğitimi öğretmeni Solhan Kız Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Muharrem Gül´e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.”dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-