Solhan Spor’dan Torul’a Soğuk Duş
Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci lig Erkekler B Grubunun on sekizinci haftasında Temsilcimiz Solhan Spor Kulübü, Torul Gençlik Spor ile kendi evinde yapmış olduğu müsabakayı 3-0 kazandı.
Solhan Spor’dan Torul’a Soğuk Duş

Gümüşhane Temsilcisi TKD Kuzey Enerji Torul Gençlik Spor Voleybol Takımı ile Solhan Kapalı Spor Salonunda yapılan müsabakada Temsilcimiz Solhan Spor Kulübü müsabakayı 3-0 kazandı. Solhan Spor Kulübü kendi evindeki galibiyet serisini devam ettirdi. 

Solhan Spor Kulübü ile TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik Spor Voleybol Takımının karşılaşmış olduğu müsabakada ilk seti 25-20, ikinci seti 25-22, üçüncü setini ise 25-14’lük sonuçlarla alan temsilcimiz Solhan Spor üç puanı hanesine yazdırarak, kendi evindeki galibiyet serisini sürdürmeye devam ediyor. 

Solhan Spor Kulübü on sekizinci haftayı 3-0’lık net bir skorla kazanarak 39 puanla bir maç eksiği olmasına rağmen ikinci sıraya yükseldi. 

Temsilcimiz Solhan Spor Voleybol Takımı, bir sonraki maçını Palandöken Belediyesi ile 3 Şubat 2019 Pazar günü saat 14:00’da Erzurum Recep Tayyip Erdoğan Kapalı Spor Salonunda yapacak.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-