Advert
Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya Bingöl’de
Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Bingöl’de geldi.
Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya Bingöl’de

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Bingöl’e gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, beraberinde Özel Harekat Başkanı Selami Türker, Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabit Akın Zaimoğlu ve Tanık Koruma Daire Başkanı İlker Arslan ile Bingöl’e bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Karlıova ilçesinde Vali Kadir Ekinci ve İl Emniyet Müdürü Metin Akay tarafından karşılanan Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ve beraberindeki heyet ilk olarak Valilik ziyareti gerçekleştirdi. Uzunkaya burada Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı. 

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya ve beraberindekileri makamında ağırlayarak bir süre sohbet eden Vali Ekinci, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ilde yapılan ve devam eden çalışmaları paylaştı. 

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya ise nazik karşılamaları ve misafirperverliklerinden dolayı Vali Kadir Ekinci’ye teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. 

Burada açıklamalarda bulunan Uzunkaya, bölgede uzun süredir yapılan istikrarlı çalışmalar ile terör konusunda önemli bir mesafe alındığını, huzur ve güven ortamının vatandaşın günlük hayatına yansıdığını bunun da kendilerini mutlu ettiğini belirtti. 

Valilik ziyaretinin ardından Vali Kadir Ekinci, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ve beraberindekiler Özel Harekât Şube Müdürlüğünü ziyaret etti. 

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ve beraberindeki heyet, Bingöl temaslarını tamamlamalarının ardından kentten ayrıldı.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-