Advert
Köse’den Ak Parti İlçe Teşkilatına Sitem
Belediye Meclis Üyesi Necdet Köse, Ak Parti’den tekrar Belediye Meclis Üyeliği için yapmış olduğu müracaata rağmen kendisine yer verilmemesi üzerine Ak Parti İlçe Teşkilatına sitem etti.
Köse’den Ak Parti İlçe Teşkilatına Sitem

Ak Parti’den Belediye Meclis Üyeliği için başvuruda bulunan Belediye Meclis üyesi Necdet Köse, kendisine yer verilmemesi nedeniyle İlçe teşkilatına sitem etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Necdet Köse,”31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Asmakaya güzergahında İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeliği için dört arkadaş, Ak Parti İlçe teşkilatına yöremizin adına müracaatta bulunduk. İl Genel Meclis üyeliği için başvuran iki arkadaşımız liste dışı kaldı. Geriye Belediye Meclis üyesi için iki kişi kaldık. Parti yönetimi ile Belediye Başkan adayı ile yapılan görüşmelerde bana “çevreni al getir, istişare yapalım” dedi. 250 kişiyle birlikte partiye gittik orda anlaşarak, uzlaşarak 4. sıra teklif ettiler. Bizde partimizin verdiği karara uyduk ve ‘hayırlı olsun’ dediler. Salı günü İlçe Seçim Kuruluna verilen listede ismimiz olmayınca şaşırdım. Açıklanan listede Asmakaya güzergahında kimseye yer verilmemesi nedeniyle bölge halkı arasında rahatsızlığa neden olmuştur. Asmakaya güzergahında 6 köy ile 36 mezrada yaklaşık 2.000 seçmen bulunmaktadır. Ayrıca ilçe merkezinde yörenin yaklaşık 400 seçmeni mevcuttur. Söz konusu seçmenleri temsil edecek birileri listede olmalıydı. Yapılan yanlış nedeniyle partimiz zarar görecektir.”dedi. 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-