Advert
Yeniden Refah Partisi Solhan Teşkilatı Kuruldu
Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı kuruldu. Partinin Genel Merkezi tarafından yetkilendirilen Abdullah Bildik, Mülki İdare Amirliğine kuruluş dilekçesini verip İlçe Teşkilatını kurduklarını ve üye çalışmalarına başladıklarını belirtti.
Yeniden Refah Partisi Solhan Teşkilatı Kuruldu

10 civarında İlde kongre sürecine girilen ve aralarında Bingöl’ün de olduğu birçok ilde ise kuruluşu yapılıp çalışmaları devam eden Yeniden Refah Partisi’nin Solhan İlçe Teşkilatı kuruldu. Yeniden Refah Partisi’nin Solhan İlçesi Kurucu Başkanı Abdullah Bildik oldu.

 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından yetkilendirilen Abdullah Bildik, “Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan’ın tensipleri ile Yeniden Refah Partisi Solhan İlçesi Kurucu Başkanlığının tarafıma tevdi edilmesinde katkısı olan ve destek veren Bingöl İl Kurucu Başkanımız Sayın İsmail Yeter ve partimizin mensuplarına teşekkür ederim. Yetki aldıktan sonra kurucu üyeleri arkadaşlarımız ile gerekli evraklarımızı hazırlayıp Mülki İdare Amirliğine teslim ederek Yeniden Refah Partimizin Solhan İlçe Teşkilatını kurduk.  23 Kasım 2018 tarihinde Yeniden Bismillah diyerek ikinci 40 yıl için çıkılan bu yolun milletimiz, memleketimiz ve ümmeti Muhammed ile İnsanlık için hayırlara vesile olmasını dilerim. Hizmet yoluna katkı sunmak ve insanlığın refahı için mücadelede bulunmak isteyen kardeşlerimiz ile beraber çalışmayı arzuluyor ve partimize bekliyoruz. Allah, bizleri mahcup etmesin, utandırmasın ve hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip etsin.” ifadelerini kullanarak Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatının kurulduğunu duyurdu.

Kategori: SİYASET
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-