MHP’den Gazetemize Ziyaret
MHP Solhan Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sönmez ve beraberindekiler esnaf ziyareti kapsamında gazetemizi ziyaret ettiler.
MHP’den Gazetemize Ziyaret

Yoğun bir çalışma temposuyla 31 Mart 2019 yerel seçimlerini geride bırakan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Solhan Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sönmez, İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi adayı Mehmet Yazıcıoğlu, Belediye Meclis üyesi adayı Hayati Hocaoğlu ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. 

Solhanlılardan helallik isteyen MHP Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sönmez, “Yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz ilçemizde 31 Mart 2019 yerel seçimlerini geride bıraktık. Bu süre zarfında bizlerle beraber olan veya olmayan, mahalle mahalle, köy köy, kapı kapı dolaştığımız, rahatsızlık vermiş olduğumuz, yediden yetmişe tüm halkımızdan özür diliyor, helallik istiyoruz. Belki de hakkımızda hayırlı olanı budur. Allah herkese her şeyin hayırlısını nasip etsin İnşallah. Belediye Başkanlığına seçilen Abdulhakim Başkanımıza da görevinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-