Eş zamanlı Baskınla 14 Şahıs Göz Altına Alındı
Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince, Bingöl Merkez, Solhan ve Muş ilinde 14 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 14 şahıs gözaltına alındı.
Eş zamanlı Baskınla 14 Şahıs Göz Altına Alındı

İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, Bingöl Merkez, Solhan ve Muş ilinde 14 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 14 şahıs gözaltına alındı.

 

Bingöl Valiliğinden yayımlanan basın bülteninde, “Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince, Silah Kaçakçılığı (6136 SKM) yapan şahıslara yönelik 4 ay süren çalışmalar sonucunda, 24.04.2019 günü Bingöl Merkez, Bingöl/Solhan ve Muş ilinde 14 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 14 şahıs gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şahısların evlerinde, işyerinde ve üzerlerinde yapılan aramalarda; 4 adet ruhsatsız tabanca, 6 adet tabanca şarjörü, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 218 tabanca fişeği, 2 adet G3 şarjörü ve 24 adet av tüfeği fişeği ele geçirilmiştir.

 

Bingöl merkezde yakalanan  A.A. ve Solhan İlçe Merkezinde yakalanan M.A.Ç  isimli şüpheliler sevk edildikleri Mahkemece Tutuklanarak Bingöl Cezaevine teslim edilmiştir. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadelemiz Bingöl halkımızın da desteği ile artarak ve kararlılıkla devam etmektedir.” İfadelerine yer verildi.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-