Gençlik Sohbetleri Sona Erdi
İlçe Müftülüğü tarafından düzenli olarak yapılan gençlik sohbetleri, Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi ile Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdunda kalan öğrencilerle yapılan programla sona erdi.
Gençlik Sohbetleri Sona Erdi

Solhan İlçe Müftülüğü tarafından 6 aydır düzenli olarak yapılan gençlik sohbetlerinin 40. ve sonuncu program, Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi ile Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdunda kalan öğrencilerle sona erdi.

 

İlçe Müftüsü Muharrem Dutar tarafından Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi Yurdunda kalan öğrencilere “Peygamberlere İman” konusu ile Vaiz Osman Numanoğlu tarafından Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdunda kalan öğrencilere “Helal Kazanç ve Ramazan ayına hazırlık” konulu sohbet düzenlendi.

 

Yurt yönetimine ve gençlere teşekkür eden Müftü Muharrem Dutar,”Gençlik Sohbetleri kapsamında iki program gerçekleştirdik. Ekim ayından itibaren düzenlediğimiz Gençlik Sohbetleri (Erkek öğrencilere yönelik) 40. Programla sona erdi. Bu akşam Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi Yurdunda kalan öğrencilere Peygamberlere İman konusunu işledim. Vaiz Osman Numanoğlu ise Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdunda kalan öğrencilere Helal Kazanç ve Ramazan ayına hazırlık konusunda sohbet gerçekleştirdi. Altı aylık süreçte 40 programda emeği geçen değerli hocalarımıza, yurt ve pansiyonlarda gençlerimizle buluşma imkanı sunan yurt yönetimlerine ve sevgili gençlere teşekkür ederiz.”dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-