Advert
Solhan Gençlerbirliği Sporun BAL Umutları Ertelendi
Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmek için baraj etabında karşılaştığı 12 Bingöl Spor’a 2-0 mağlup oldu.
Solhan Gençlerbirliği Sporun BAL Umutları Ertelendi

Kısıtlı imkânlarla Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2018-2019 sezonunda Beyaz grupta mücadele eden temsilcimiz Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, final müsabakalarında Çavuşlar Spor Kulübü karşısında 6-1’lik net bir skorla aldığı galibiyet neticesinde Bingöl şampiyonu olarak Play-Out’da 12 Bingöl Sporla karşılaştı.

 

Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü ile 12 Bingöl Spor’un 4 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Saat: 14.00’da Bingöl Şehir Stadyumunda oynanan müsabakasını Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Solhan Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, Bingöl İl Encümenleri Halim İlkyaz ve Rıza Çelik, Solhan Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, Solhan Gençlik Spor Müdürü Nafiz Çapın ve çok sayıda taraftar izledi.

 

Yoğun taraftarın katılım sağladığı Play- Out müsabakasında 12 Bingöl Spor Kulübünün Solhan Gençlerbirliği karşısında ilk devre ve ikinci devrede atmış olduğu birer golle müsabakayı 2-0 kazanmasıyla sonuçlandı.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-