Farabi’de İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
Belediye Fen İşleri Müdürü ve aynı zamanda İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Güler, Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde iş sağlığı ve güvenliği eğitimini verdi.
Farabi’de İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Solhan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonda okulun 10. ve 11.sınıf öğrencilerine, okul öğretmenleri ve görevli personellere Belediye Fen İşleri Müdürü ve aynı zamanda iş güvenliği uzmanı Mustafa Güler tarafından İş sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi.

 

İş sağlığı ve güvenliğinin önemini vurgulayan Mustafa Güler, okullarda İş sağlığı ve güvenliği, okullarda iş hijyeni, iş kazası ve meslek hastalarından doğan hukuki sonuçlar, iş kazaları istatistikleri genel ve teknik iş sağlığı ve güvenliği, iş yeri temizliği ve düzeni konuları hakkında okul öğrencileri, öğretmenleri ve görevli personellere eğitim verdi.

 

Okul Müdürü Mahfuz Döner ve Okul Müdür Yardımcısı M. Ferit Okuyan tarafından yapılan konuşmalar da okul öğrencilerinin iş sağlığı ve güvenliğinin önemi hakkında öğrencilere bilgi verdi ve okul içerisinde iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundular.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-