Farabi’de Geleneksel Pilav Günü
Eğitim ve Öğretim yılının son haftasında öğrenciler arasında yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak amacıyla Farabi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Geleneksel Pilav günü düzenlendi.
Farabi’de Geleneksel Pilav Günü

Solhan Farabi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesinde Geleneksel Pilav günü düzenlendi. Okul idaresi aldığı kararla her Eğitim ve Öğretim yılının son haftasında öğrencilerde aidiyet yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak amacıyla çalışmalar yapmak, mezunlar arasındaki dayanışmayı teşvik etme amacıyla Pilav gününün artık geleneksel bir etkinlik olacağını belirtti. 

Okul Müdürü Mahfuz Döner,“Okul idaresi ve öğretmenler işbirliğiyle 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında birincisi yapılan etkinliğimiz bu yıl 02.05.2019 tarihinde saat 12:00 de oklumuzda pilav şenliği yapıldı. Ramazan ayı münasebetiyle farklı tarihlerde yapılan etkinliğimiz bu yıldan sonra sabit bir tarihte yapılacaktır. Öğrencilerimizin gönülleri ve gülüşleri birbiriyle ve iç içe olsun diye yapıldı. Okulumuzda kavga ve gürültü yerine kardeşlik havası essin. Sonraki dönemlerde farklı etkinliklerimiz de olacaktır.”dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-